Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Martyna Mroczka w „You Can Dance – Nowa Generacja”. Jej kolejny występ już w najbliższy piątek

fot.youcandance.tvp.pl

Dwunastolatka jest kolejną tancerką dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, która bierze udział w programie tanecznym You Can Dance – Nowa Generacja. Pierwszą edycję wygrała dębiczanka Karolina Olszewska.

Martyna Mroczka ma na swoim koncie tytuły mistrzyni Polski i Europy. Zdobyła także II wicemistrzostwo świata International Dance Organization w tańcu nowoczesnym i współczesnym.  Tytuły te zdobyła tańcząc w duecie z Karoliną Olszewską, która zwyciężyła pierwszą edycję telewizyjnego programu tanecznego.

Tancerka dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance wywalczyła miejsce w najlepszej szesnastce programu You Can Dance. Jej pierwszy występ w duecie z Mateuszem Rolą do hitów z tik toka został wysoko oceniony przez jurorów.

Występ młodej tancerki będzie można zobaczyć w najbliższy piątek o godz. 20:50 w TVP 2.
Martynie możemy pomóc w pozostaniu w programie wysyłając sms-y na numer tel. 7346, w treści wpisując 9.

źródło; UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.