Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie emerytów w dębickim MOPS-ie

W Dziennym Domu Senior + przy ulicy Rzeszowskiej w Dębicy, spotkali  się emerytowani pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy oraz dyrekcja i kadra kierownicza. Inicjatorem spotkania była Marzena Socha dyrektor MOPS, która po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, postanowiła wrócić do tradycji spotkań obecnych i emerytowanych pracowników.

Zaproszonych zostało 30-stu emerytów, osób, które na przestrzeni lat tworzyły dębicki ośrodek pomocy społecznej, a swoją pracą służyły mieszkańcom naszego miasta.

Nie wszyscy zaproszeni goście mogli przyjść i wspólnie wspominać minione lata, ale Ci, którzy pozytywnie odpowiedzieli na zaproszenie dyrektor MOPS nie kryli radości z możliwości spotkania się z dawnymi kolegami z pracy. Żywo włączali się w rozmowy o bieżących działaniach i problemach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz wspominali przeżyte sytuacje zawodowe.

Warto dodać, że takie spotkanie nie jest jedynym kontaktem byłych pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ze swoją dawną firmą. Do spotkań z obecnie zatrudnionymi pracownikami MOPS dochodzi także przy innych wydarzeniach jak np. wycieczki integracyjne.

Wszystkim emerytowanym pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy życzymy zdrowia i siły,  aby w tym czasie wolnym od obowiązków zawodowych mogli rozwijać swoje pasje i cieszyć się życiem.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.