Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Tragiczny wypadek dwóch busów i ciężarówki

Zdjęcia: KP PSP Brzesko

Wczoraj 13 lutego 2023 roku o godz. 6.12 brzescy strażacy zostali poinformowani o wypadku na drodze krajowej nr 75 w Czchowie.

Zdjęcia: KP PSP Brzesko

W zdarzeniu uczestniczyły 3 samochody (dwa busy oraz samochód ciężarowy), w pojazdach łącznie podróżowało 10 osób. Na miejscu zdarzenia konieczna była stabilizacja pojazdu oraz użycie sprzętu hydraulicznego.

Zdjęcia: KP PSP Brzesko

W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby natomiast 7 osób zostało zabranych do szpitali. Droga była całkowicie zablokowana.
W działaniach udział brały: 3 x JRG Brzesko, OSP KSRG Czchów, OSP KSRG Tymowa, OSP Jurków, 7 x ZRM, Policja, Prokurator.
Opracowanie mł. kpt Dominik Machał

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.