Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Taki widoczek z Dębicy należy już do przeszłości. Pamiętacie ?

Wyszukane w przepastnych archiwach naszej redakcji zdjęcie pochodzi najprawdopodobniej z lat 2000. O nowym dworcu kolejowym nikt wtedy jeszcze nie myślał, a otoczenie dworca też wyglądało zupełnie inaczej niż obecnie. Pamiętacie taki wygląd otoczenia dworca ?

A tak jeszcze nie tak niedawno, bo w 2003 roku wyglądała ulica Kolejowa tuż przy dworcu PKP.

Przeczytaj także:

https://ziemiadebicka.pl/kto-pamieta-taki-wyglad-tego-miejsca/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.