Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Zderzenie dwóch autobusów na autostradzie A4

Nad ranem na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce doszło do zderzenia dwóch pasażerskich busów. Do szpitali przewieziono pięć osób. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło przed godz. 4, w miejscowości Zabłotce w powiecie jarosławskim, na odcinku autostrady A4 w kierunku Korczowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault master uderzył w tył jadącego przed nim mercedesa sprintera, w wyniku czego mercedes uderzył w bariery i przewrócił się na bok. Busami podróżowało w sumie 12 osób, wszyscy to obywatele Ukrainy. Do szpitali przewieziono 5 pasażerek z obu pojazdów. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na tym odcinku autostrady występowały utrudnienia w ruchu. Początkowo autostrada była całkowicie zablokowana, następnie pojazdy puszczane były jednym pasem jezdni. Od godz. 10 ruch na tym odcinku autostrady A4 odbywa się bez utrudnień. 
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.