Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uczył w I Liceum Ogólnokształcącym geografii – prof. Stanisław Kłok. Jak go wspominacie?

Przez długie lata geografii w dębickim Liceum Ogólnokształcącycm uczył prof. Stanisław Kłok.

„Super nauczyciel. Wymagający bardzo, ale po latach wspominam go bardzo dobrze. Wymagał owszem nauczenia się na pamięć wielu rzeczy, zwłaszcza statystycznych, które wówczas wydawały się bezsensowne. Ale dzisiaj, chociaż już nie pamiętam liczb, to czytając np. o Afryce orientuję się skąd co wynika np. w kwestiach gospodarczych, przemysłowych, rolniczych” – wspomina prof. Kłoka Arkadiusz Więch.

A Wy jak zapamiętaliście lekcje geografii z profesorem Kłokiem? Zapraszamy na nasz profil FB do dyskusji i wspomnień.

Dyskusja na FB

Przeczytaj też: „Podaruj Maturzyście książkę”. Akcja na 120-lecie I LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.