Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ponad 285 tysięcy złotych na koncie WOŚP Dębica, a pieniądze jeszcze wpływają

Nie jest jeszcze znany ostateczny wynik tegorocznej zbiórki podczas 31. Finału WOSP w Dębicy, ale już dziś wiadomo, że WOSP zebrało ponad 285 tysięcy złotych. Trwają jeszcze zbiórki do e-skarbonki i licytacje na Allegro.

Bardzo hojnie zbiórkę WOŚP wsparli mieszkańcy większości gmin powiatu dębickiego.
Gmina Dębica- 33262,98 zł
Gmina Jodłowa- 5800 zł
Gmina Brzostek- 11000 zł
Gmina Żyraków- 20517,02 zł
Gmina Czarna – 4600 zł

Akademia Małego Strażaka i wolontariusze w jednej z galerii zebrali ok 15 000zł
Największą puszkę miał Aleksander Barnaś z Kl 7a ZSP nr 9 w Dębicy – 9500zł

Firma Śnieżka jak co roku wsparła WOŚP. Wolontariuszom z Gminy Dębica firma przekazała 10 tys. złotych, natomiast dębickiemu Sztabowi WOŚP „Kwiatek” 50 tysięcy złotych.

Fot. UG Żyraków, UG Dębica, Sztab „Kwiatek”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.