Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie ciągnika siodłowego z samochodem osobowym. Nie żyje jedna osoba

Fot. OSP Żyraków

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Górze Motycznej w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. W bok ciężarówki uderzył kierujący peugeotem. Na miejscu zginęła pasażerka osobówki.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17.20, na drodze powiatowej w Górze Motycznej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. W bok ciężarówki uderzył jadący z przeciwnego kierunku, kierujący peugeotem, 46-letni obywatel Ukrainy.

W wyniku zderzenia śmieć poniosła pasażerka osobówki, 67-letnia obywatelka Ukrainy. Kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłej zabezpieczono do badań sekcyjnych.
źródło: Podkarpacka Policja
Fot. OSP Żyraków, OSP Góra Motyczna

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.