Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

45 tysięcy złotych na działalność kulturalną

Siedem stowarzyszeń i organizacji otrzyma dotacje w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. W sumie rozdysponowano 45 tys. złotych.

Pieniądze podzielono na trzy zadania. W ramach pierwszego: organizacja koncertów, festiwali, przeglądów, konkursów, spotkań, warsztatów, wystaw, konfrontacji artystycznych i innych imprez tworzących ofertę kulturalną Miasta Dębicy dotacje popłyną do Stowarzyszenia „Dobroć” (10,000 zł), Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa (8,000 zł), Stowarzyszenia „Uwierz w Siebie” (7,000 zł), Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów (6,000 zł) oraz Fundacji Innopolis (3,000 zł).

W ramach drugiego zadania: prowadzenie działalności wspomagającej podtrzymywanie tradycji lokalnej, regionalnej i narodowej, ochronę kultury ludowej oraz miejscowej twórczości artystycznej dotację otrzymała Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa (7,000 zł).
Trzecie zadanie zakłada wspieranie edukacji kulturalnej i artystycznej. Pieniądze na te działania popłyną do Spółdzielni Mieszkaniowej w Dębicy (4,000 zł).
źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.