Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Agnieszka Żurek i Stanisław Rokosz. Czy znów będą walczyć o fotel wójta Gminy Dębica?

Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz rządzi w gminie już kolejną kadencję i nic nie wskazuje na to, aby nie zamierzał wystartować na wiosnę przyszłego roku w następnych wyborach samorządowych. W 2018 roku w drugiej turze zdobył 55,75 % (5942 głosy) i to pozwoliło mu utrzymać władzę. To, że w ogóle do drugiej tury doszło to w dużej mierze zasługa jego kontrkandydatki Agnieszki Żurek, która kiedyś pełniła funkcję sekretarza Gminy Dębica. Postanowiła kandydować i chociaż wyborów nie wygrała jej wynik sprawił, że Rokosz musiał walczyć o zaufanie wyborców w drugiej turze.
Nadchodzące wybory w Gminie Dębica raczej znów będą areną zaciętej walki wyborczej. Stanisław Rokosz zapewne będzie ubiegał sie o stanowisko wójta, wiele wskazuje na to również, że pojawią się inni kandydaci chętni objąć stery samorządowej władzy w gminie. Czy jednym z nich będzie Agnieszka Żurek. Najbliższe miesiące zapewne przyniosą odpowiedź na to pytanie.

(dx)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.