Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kluby Rodzinne w Gminie Dębica

Kluby Rodzinne to nieszablonowa inicjatywa społeczna wprowadzona w ramach realizacji Projektu „Centrum Usług Społecznych w gminie Dębica – nowa jakość życia mieszkańców”.

Ostatni czas w Klubach był bardzo aktywny. Odbywały się zajęcia edukacyjno-warsztatowe
w ramach których realizowane były ćwiczenia ruchowe i rozwijające zainteresowania dzieci m.in. zumba, mażonetki, zajęcia z poprawnej postawy ciała, zajęcia plastyczne i edukacyjne.
Warto wspomnieć, że dużym zainteresowaniem w Klubach Rodzinnych cieszą się zajęcia wsparcia dziennego, gdzie nasi najmłodsi pod opieką animatorów poprzez zabawę miło spędzają czas.
To nie koniec atrakcji, przed nami jeszcze wydarzenie Dzień Rodziny oraz pikniki integracyjne, na które już teraz serdecznie zapraszamy. 
Działania w ramach usługi wykonuje Fundacja „Gorąca Cegła”, której dziękujemy za zaangażowanie i współpracę.

Projekt „Centrum Usług Społecznych w gminie Dębica – nowa jakość życia mieszkańców” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacja Wiedza Edukacja Rozwój; Oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji; Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.