Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy dzieci do placówek „Zgrana Paka”

Placówki Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” działają w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy od 2007r., kiedy to swoje mury otworzyła pierwsza świetlica dla dzieci przy ul. Matejki 7.
Dziś „Zgrana Paka” działa w trzech miejscach na terenie miasta: przy ulicy Matejki 7, Kraszewskiego 90 i Cmentarnej 1. Rozmieszczenie budynków w różnych częściach miasta pozwala na skorzystanie z oferty programowej dzieciom zamieszkałym na całym obszarze Dębicy.

Cele i zadania
Celem działalności „Zgranej Paki” jest wspieranie rodziny w procesie przygotowywania dzieci i młodzieży do samodzielnego życia, poprzez objęcie ich działaniami wychowawczymi, opiekuńczymi, edukacyjnymi i profilaktycznymi.
Zadania realizowane są poprzez podejmowanie szczegółowych działań, takich jak:

  1. Pomoc w nauce;
  2. Organizowanie czasu wolnego dzieci;
  3. Rozwijanie zainteresowań;
  4. Poprawa sprawności fizycznej;
  5. Rozwój umiejętności interpersonalnych;
  6. Współpraca z rodzicami dzieci i instytucjami ich wspierającymi;
  7. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Zgranej Paki

http://www.mops-debica.pl/p,97,placowki-wsparcia-dziennego

A dzieci i młodzież z terenu Dębicy zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek. Zobaczcie, że warto. U nas nudy nie ma!!!
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.