Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Czesław Godek

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł śp. Czesław Godek, wieloletni nauczyciel historii i wychowawca młodzieży w Liceum Ogólnokształcącym w Pilźnie. Pogrzeb zmarłego odbył się 23 marca 2023 roku o godz. 12:30 w Rzeszowie na cmentarzu komunalnym Wilkowyja. Natomiast intencyjna Msza Święta za duszę śp. Czesława Godka zostanie odprawiona w Kościele Parafialnym w Pilźnie dnia 5 kwietnia 2023 (środa) o godz. 9:00.Żegnaj kolego – emeryci Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie” – informuje na swoim profilu FB Gmina Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.