Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nietrzeźwa kobieta ukradła alkohol ze sklepu i prowadziła auto

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-latce, która ukradła ze sklepu artykuły spożywcze i alkohol. Kobieta została zatrzymana w trakcie kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Wkrótce poniesie odpowiedzialność za kradzież oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W poniedziałek po godz. 17 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że z jednego ze sklepów w Ropczycach, wyszła kobieta, która nie zapłaciła za towar, a następnie odjechała samochodem z parkingu. Zgłaszający zapisał numer rejestracyjny pojazdu, którym poruszała się klientka sklepu. Policjanci wkrótce na jednej z ulic zauważyli wskazany w zgłoszeniu pojazd. Został on zatrzymany do kontroli drogowej, na ul. Udzieli w Ropczycach.

Jak się okazało, za kierownicą audi siedziała 39-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, która była nietrzeźwa. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze w pojeździe ujawnili rzeczy pochodzące z kradzieży m.in. artykuły spożywcze i alkohol. Ich łączna wartość wyniosła prawie tysiąc złotych. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu 39-latka usłyszała zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz kradzieży. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.