Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Dwie osoby poniosły śmierć w wypadku samochodowym

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło na krajowej 9, w Komorowie. W zderzeniu volkswagena z ciężarowym renaultem, zginął kierujący osobówką. Pasażerka golfa trafiła do szpitala. Niestety jej życia również nie udało się uratować.

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło około godz. 12:30 w Komorowie w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarowym renaultem. Volkswagenem podróżowały dwie osoby – kierujący i pasażerka.

W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 70-latek, kierujący golfem. Pasażerka osobówki, 68-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego trafiła do szpitala. Niestety jej życia również nie udało się uratować.
23-latek, kierujący renaultem, nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy. 
Odcinek drogi krajowej nr 9 w Komorowie jest zablokowany. Policjanci kierują na objazdy przez pobliską stacje paliw.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.