Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów dębickich przedszkoli

Komisje Konkursowe powołane przez burmistrza Dębicy, a składające się z przedstawicieli kuratorium, organu prowadzącego, związków zawodowych oraz nauczycieli i rodziców wyłoniły kandydatów na stanowiska dyrektorów dwóch miejskich przedszkoli.

Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 9 wyłoniono spośród dwóch zgłoszonych kandydatów. Nowa dyrektor Dziewiątki” – Ewa Strzałka zarządzanie placówką rozpocznie 1 lipca. Do tej pory była nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 4 w Dębicy. Jako logopeda pracowała także w PM 9.

Kontrkandydata w procesie konkursowym nie miała dotychczasowa dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 8 – Maria Jeleń, która kolejną pięcioletnią kadencję na tym stanowisku rozpocznie z nowym rokiem szkolnym.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.