Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wieje ! Strażacy od rana usuwają powalone drzewa

Od wczoraj na terenie powiatu dębickiego intensywnie wieje wiatr. Dzisiaj rano (14 marca) mnóstwo pracy mieli strażacy z PSP Dębica i strażacy z OSP Zwiernik i OSP Łęki Dolne.

Druhowie wezwanie do powalonego drzewa w Zwierniku mieli już o 6.48. Potężne drzewo powaliło się na na linie energetyczne, drogę gminną i ogrodzenie. W akcji oprócz strażaków uczestniczyli pracownicy pogotowia energetycznego.
Fot. OSP Zwiernik

Fot. OSP Łęki Dolne

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.