Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gratulacje dla dowódcy 33 BLP oraz „Wspaniałych” z powiatu dębickiego

Gratulacje i upominki odebrali dziś w Starostwie Powiatowym w Dębicy z rąk przedstawicieli powiatowego samorządu Przemysław Kusza i Martyna Frankiewicz. Oboje zostali laureatami prestiżowego konkursu „Ośmiu Wspaniałych” na szczeblu powiatowym, a Przemysław otrzymał nominację do udziału w etapie ogólnopolskim. Gratulacje, w związku z awansem, otrzymał także ppłk Marcin Rymarz – dowódca 33 Batalionu Lekkiej Piechoty w Dębicy.

Przemysław Kusza jest inicjatorem oraz uczestnikiem wielu akcji społecznych i charytatywnych, to również wzorowy uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łękach Górnych, laureat licznych konkursów i Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Pilźnie. 

Martyna Frankiewicz natomiast uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Jagiełły, to m.in. wolontariuszka zaangażowana w pracę Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” w Dębicy oraz uczestniczka licznych przedsięwzięć o charakterze społecznym i charytatywnym.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.