Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

II Turniej Łuczniczy na Wałach Królewskich 30.04.2023

Łucznicy Rozembark w imieniu Dyrekcji Muzeum Podkarpackiego w Krośnie
oraz Skansenu Archeologicznego Karpacka Troja w Trzcinicy zapraszają
na II Turniej Łuczniczy na Wałach Królewskich.


Turniej odbędzie się 30 kwietnia 2023 roku, w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy.
Po raz drugi w jednym z najważniejszych polskich stanowisk archeologicznych będziemy mogli spędzić czas z łukami w rękach.
Zaplanowane są następujące kategorie turniejowe:
– łucznicy historyczni (łuki naturalne) – stroje, łuki, nawiązujące do miejsca turnieju, datowanie – od pradziejów do średniowiecza
– łucznicy historyczni (łuki tradycyjne) – stroje, łuki, nawiązujące do miejsca turnieju, datowanie – od pradziejów do średniowiecza
– łucznicy tradycyjni – nie jest wymagany strój historyczny
– łucznicy strzelający z łuków hunter – nie jest wymagany strój historyczny 
Prosimy o zgłoszenia przez poniższy link:
https://forms.gle/MQRvrPQXtQWX5D7N7
Link do regulaminu
https://drive.google.com/…/12uK0UR8EEfyPLia4iNp…/view…
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.