Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na majówkę do Osady Słowiańskiej w Stobiernej

Osada Słowiańska w Stobiernej i Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej otworzą swoje bramy 29 kwietnia. Oferta Osady Słowiańskiej na sezon turystyczny została odświeżona o wiele nowych zajęć dla grup, są to np. kuglarstwo, ciesielstwo tradycyjne, odlewnictwo, kuchnia słowiańska czy słowiański tor przeszkód. W tym sezonie atrakcje w Stobiernej będą otwarte w weekendy w godzinach 13.00 – 18.00.
Nie wyjeżdżasz na majówkę? Zaplanuj wycieczkę po Gminie Dębica. Osada Słowiańska w Stobiernej, a także strefa relaksu z leżakami, strefa gier i zabaw dla dzieci na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej będą czekać na Was 1 i 3 maja w niedzielnych godzinach otwarcia.
www.osadastobierna.pl
www.cee.org.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.