Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wracają Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci”

Po zimowej przerwie ruszają Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci”. W czasie majowego wydarzenia odbędzie się również Festiwal Kwiatów.

13 maja dębicki rynek usłany będzie kwiatami. Przyjadą hodowcy i producenci kwiatów i roślin ozdobnych. W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną warsztaty plecenia wianków i florystyki oraz robienia budek dla pszczół, które poprowadzi Andrzej Trzeciak.


Tradycyjnie będą także stoiska ze swojskim pieczywem, produktami z mleka owczego i koziego, a także miodów i ziół. Koneserzy antyków będą mieli okazję nabyć wyjątkowe przedmioty z dawnych lat: monety, książki, zegary, kartki pocztowe, porcelanę i ręcznie wykonaną biżuterię z naturalnych kamieni oraz drewniane zabawki.
Nie zabraknie także animacji oraz zabaw dedykowanych najmłodszym.

Jarmark i Festiwal Kwiatów potrwają od godz. 8:00 do 14:00. Rezerwacji miejsc należy dokonywać telefonicznie lub e-mailowo u Organizatora Jarmarku/Giełdy Staroci: Biuro Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy, tel. (14) 68 38 212, 68 38 211, e- mail jarmarki@umdebica.pl

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Dębica, Stowarzyszenie Zielona Dębica, Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz PWD Zgrana Paka działające w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.