Previous
Next

Region. Kierowca BMW zginął na miejscu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w Mikołowie w rejonie Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Kierujący samochodem BMW, jadąc od dzielnicy Mokre w kierunku Bujakowa, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Mieszkaniec Katowic zginął na miejscu.

Do wypadku doszło dziś około godzny 10.00 na ulicy Sosnowej w Mikołowie. Kierujacy samochodem marki BWM mieszkaniec Katowic, jadąc od dzielnicy Mokre w kierunku dzielnicy Bujaków, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. 33-latek podróżował sam, zginął na miejscu. Droga przez kilka godzin będzie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toczącym się śledztwie.

Apelujemy do kierowców przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz o bezwzględne przestrzeganie przepisów.
Źródło: Śląska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.