Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zawada. Motorowerem „zygzakiem” jechał drogą krajową nr 94. Zatrzymał go policjant po służbie

Policjant dębickiej komendy, będąc w czasie wolnym od służby, interweniował wobec kierującego motorowerem, który „zygzakiem” jechał drogą krajową nr 94. Okazało się, że 36-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, w Zawadzie, na drodze krajowej nr 94. Uwagę będącego po służbie funkcjonariusza dębickiej komendy, zwrócił jadący przed nim motorowerzysta, który nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. W pewnym momencie, jadący za nim funkcjonariusz zjechał na pobocze i zatrzymał kierującego jednośladem. Od mężczyzny czuć było alkohol. Policjant uniemożliwił mu dalszą jazdę i o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego z Dębicy. 

Policyjny patrol, który interweniował na miejscu ustalił, że kierujący motorowerem to 36-letni mieszkaniec Zawiercia. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.   

36-latek za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.