Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„E- kompetencje na start”- aktywizacja zawodowa uczestników KIS

10 uczestników zajęć w Klubie Integracji Społecznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy zakończyło udział w kursie komputerowym w ramach projektu „E- kompetencje na start!”

Celem projektu było nabycie umiejętności podstawy obsługi komputera, w tym praca na plikach i folderach, nauka obsługi programów, podstaw Internetu oraz zakładanie i obsługa poczty elektronicznej (e-mail).

Podczas szkolenia uczestnicy nauczyli się wszystkiego co niezbędne do samodzielnego korzystania z komputera i poruszania się po Internecie. Osoby bezrobotne dzięki udziałowi w kursie podniosły poziom swoich kompetencji zawodowych oraz umiejętności wyszukania w Internecie ofert pracy.

Niniejszy projekt był realizowany przez firmę Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne „Self”, a finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. W ramach całego projektu od stycznia 2022 r. do maja 2023 roku Klub Integracji Społecznej skierował do udziału w kursie komputerowym 140 osób.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.