Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przy „Czwórce” ma powstać hala sportowa

Wizualizacja wyglądu planowanej hali

Blisko 4 miliony złotych ma kosztować budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Dębicy. Blisko 2,8 mln złotych na ten cel ma pochodzić z Ministerstwa Sportu i Rekreacji. Inwestycja ma być zrealizowana do końca listopada 2024 roku.

Wizualizacja wyglądu planowanej hali

Dotacja pochodzi z ministerialnego programu „Olimpia”. W ramach inwestycji powstanie nowe boisko wielofunkcyjne o wymiarach pola gry 20×40 m wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji. W projekcie zostanie zastosowany wariant zadaszenia łukowego hali o konstrukcji z drewna klejonego warstwowo z powłoką membranową. Elementem wyposażenia hali będzie mobilna strzelnica laserowa (wirtualna) na min. 4 stanowiska strzeleckie. Instalacje będą możliwe do rozkładania i instalowania na samej hali na czas prowadzenia zajęć strzeleckich.

Wizualizacja wyglądu planowanej hali

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.