Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sytuacja powodziowa w powiecie dębickim – stan na 20 maja 2023

Na terenie powiatu dębickiego nie ma obecnie zagrożenia powodziowego. Od wczoraj poziom lustra wody wszystkich rzek opada i nie występują one ze swoich koryt. Miejscami, w obniżeniach terenu, tworzą się obszary zalane wodą deszczową. Ziemia jest podmokła, zwłaszcza na glebach ciężkich i ryzykowne jest wjeżdżanie na gruntowe drogi cięższymi pojazdami. Prognozy pogody na nadchodzące dni są optymistyczne – nie będzie padać. Niewielki deszcz spodziewany jest w środę i czwartek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.