Previous
Next

Srebrne Trzewiczki Szczęścia dla „Fantazji”!

17-18 maja w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki miał miejsce XXXI Przegląd Teatralny JAROSŁAWSKI KACPEREK, podczas którego Teatr Fantazja zaprezentował spektakl pt. „dotkliwość”.

Jury przyznało naszym reprezentantom Srebrne Trzewiczki Szczęścia za pełen zaangażowania społecznego spektakl traktujący o osobności, samotności – Autyźmie oraz za umiejętne wykorzystanie środków wypowiedzi scenicznej.🎭 Zespół tworzą: Weronika Bień, Gabriel Janiec, Kamil Janiec, Martyna Janiec, Bartosz Król, Hanna Mazur, Katarzyna Mosior, Emilia Śliwa, Kamila Waniewska, Karol Ziaja.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.