Previous
Next

Przesiewowe badanie wzroku w dębickich podstawówkach

Uczniowie najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 11 uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym profilaktyce narządu wzroku. Dzieci dowiedziały się m.in. jak zbudowane są oczy i jak o nie dbać.

– Krótkowzroczność to coraz większy problem zdrowotny, z którym mierzą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Poprzez tę akcję chcemy uświadamiać i zachęcić do dbania o swoje zdrowie – podkreśla Joanna Kloc z Optico Salon Optyczny, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
Specjaliści odwiedzili już dwie miejskie szkoły i z badań wynika, że 30 proc. najmłodszych ma problemy ze wzrokiem, w tym krótkowzroczności.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.