Previous
Next
Previous
Next

Statuetki „Zasłużonej Matki” 2023 trafiły do 12 mieszkanek powiatu

Powiatowy Dzień Matki 2023 świętowano dzisiaj w Zespole Szkół specjalnych w Dębicy. Uroczystość była okazją do wspólnej biesiady i śpiewu oraz wręczenia 12 mieszkankom powiatu dębickiego statuetek „Zasłużonej Matki” .

Tytuły „Zasłużona Matka” otrzymały panie z sześciu gmin:

Gmina Brzostek
Irena Czech – KGW Zwadka
Wanda Grygiel – KGW Klecie

Gmina Czarna
Maria Witek – Przyborów
Elżbieta Kizor – Borowa

Gmina Dębica
Lucyna Kozioł – Brzeźnica
Monika Cetnarska – Kozłów

Gmina Pilzno
Ewa Żebrak – Strzegocice
Halina Soprych – Słotowa

Gmina Żyraków
Danuta Czerwiec – KGW Mokre
Zofia Stachowicz – KGW Żyraków

Gmina Jodłowa
Zofia Urban – Jodłowa Górna
Maria Studniarz – Dębowa

Główni organizatorzy spotkania to Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich i Organizacji Pozarządowych Powiatu Dębickiego. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnili Kapela Jodłowianie, a także pani Agata Chciuk-Rokosz.
Fot. Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.