Previous
Next

Sytuacja powodziowa w powiecie dębickim

Od kilku dni mamy wciąż pada deszcz i poziom rzek w powiecie dębickim systematycznie rośnie. Dziś tj. 18 maja 2023 na godzinę 10.20 wszystkie rzeki mieszczą się w swoich korytach. Żadna z nich nie przekroczyła stanu ostrzegawczego. Na Wisłoce w Dębicy poziom rzeki wynosi 123 cm i do poziomu ostrzegawczego brakuje jeszcze prawie trzy metry. Poziom Grabininanki, mierzony w Czarnej wynosi 148 cm, do poziomu ostrzegawczego który wynosi 220 cm brakuje ponad 70 cm. Prognozy przewidują jeszcze opady deszczu przez cały dzisiejszy dzień, co może sytuację zmienić. Na bieżąco poziom rzek można śledzić na Monitoringu Powodziowym.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.