Previous
Next

Świetne występy artystek z Grupy Safo!

16 maja w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miały miejsce Podkarpackie Wiosenne Spotkania z poezją i piosenką „Pamiętajcie o ogrodach…”. Miejski Ośrodek Kultury reprezentowały: Kamila Jaszcz, Julia Sikora, Emilia Śliwa i Emila Węgrzyn. W kategorii „recytacja” jury przyznało I nagrodę Emilce Węgrzyn oraz wyróżniło Emilkę Śliwę.
W kategorii „piosenka” II miejsce przypadło Julce Sikorze.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantkom!
Dziewczęta to członkinie Grupy Artystycznej „Safo”, które pracują z Dominiką Migoń-Madurą i Magdaleną Białorucką-Ogorzelec.
Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.