Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zapraszają na „Śniadanie pod chmurką”

3 czerwca 2023 na boisku przy ul. 23 Sierpnia na Osiedlu Wolica odbędzie się „Śniadanie pod chmurką” którego celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom z Domu Dziecka „Słoneczko” z ewakuowanego Zaporoża.

Organizatorzy proszą o pomoc na rzecz ewakuowanego z Zaporoża Domu Dziecka „Słoneczko”. Są to dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat, które wymagaj ciągłej specjalistycznej opieki 24 godziny na dobę oraz leczenia i rehabilitacji.  W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą o dary serca dla potrzebujących dzieciaków.

Zbieramy: artykuły spożywcze (mleko, kaszki, odżywki, słodycze), artykuły higieniczne (pampersy od rozmiaru 4 i wyżej, chusteczki, kremy do pielęgnacji, płyny do kąpieli itp.), odzież i obuwie (do 7 lat), zabawki oraz artykuły szkolne. Dary zostaną dostarczone na Ukrainę z pomocą ks. Rafała Zborowskiego.

W programie wydarzenia znalazły się: :
9:00 poranek z Five Fit ćwiczenia ok 20 minut
9:30 śniadanie zdrowe i pożywne przygotowane przez Piotra Bassarę i Koło Dobra
10:00 szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Atrakcją dla dzieci będzie dmuchaniec

Organizatorzy: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie, Radna Rady Miejskiej Katarzyna Rostowska-Machnik, Radny Powiatu Dębickiego Andrzej Trzeciak, dr Krzysztof Kosiński , Sławomir Gawlik, Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, Five Fit Gym & Fitness, # Optyk Wawrzon Galeria Kaufland i Galeria Dębicka, Steak House Piotr Bassara

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.