Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Tragiczna śmierć na torach

Policjanci z komisariatu w Radymnie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, który prowadził rower, przez pociąg pospieszny relacji Warszawa-Przemyśl. Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w Sośnicy. Pieszy zginął na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 12, na przejeździe kolejowym w Sośnicy. Dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że pieszy który prowadził rower, został potrącony przez pociąg pospieszny relacji Warszawa-Przemyśl. W wyniku zderzenia pieszy zginął na miejscu. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. Ruch kolejowy na tym odcinku został wstrzymany.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.