Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

17 czerwca zapraszamy do Pustyni

Już dziś zaplanuj sobie 17 czerwca razem z nami. W tym dniu zapraszamy Cię na dwa wydarzenia.
Spotkajmy się o godzinie 15.00 na stadionie MULKS. Zaczniemy od tego co najważniejsze, od bezpieczeństwa. Forum „BĄDŹ BEZPIECZNY TERAZ” poprowadzą eksperci, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, wiedzą, przybliżą nam jak ogromny wpływ na jakość naszego życia ma to fundamentalna wartość.
 „Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości”

Następnie rozpoczniemy „Noc Świętojańską”
Całe, wydarzenie będzie doprawione pysznymi smakami, okraszone animacjami dla dzieci i młodzieży, oraz zakończone wieczorną zabawą dla starszych uczestników wydarzenia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.