Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kacper Bajgrowicz drugi w ogólnopolskim konkursie

Kacper Bajgrowicz, uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Łękach Dolnych, zajął 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie finansowym „Krzyżówka z EduAkcją”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było: rozwiązać krzyżówkę, odgadnąć hasło, a następnie przedstawić znaczenie hasła dowolną metodą graficzną, fotograficzną lub plastyczną.
Konkurs został zrealizowany w ramach Projektu EduAkcja, który ma na celu popularyzację zasad ekonomii i funkcjonowania rynków kapitałowych wśród młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych, przy wsparciu profesjonalistów na co dzień pracujących w sektorze finansowym.
Partnerami  Projektu są: Warszawski Instytut Bankowości, CFA Society Poland, Fundacja GPW oraz Franklin Templeton.
Źródło: Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.