Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Adam Szela zdobył kolejny stopień mistrzowski w Karate Kyokushin- III dan

Dębicki karateka i trener Karate Kyokushin Adam Szela zdobył certyfikat na kolejny stopień mistrzowski III dan. Jest jednym z nielicznych mieszkańców naszego kraju, który jest posiadaczem tak wysokiego stopnia w tej sztuce walki. Zdobycie tego tytułu daje mu prawo do noszenia czarnego pasa z trzema złotymi pasami. Założyciel stylu Karate Kyokushin Sosai Masutatsu Ōyama był posiadaczem 10 dana.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.