Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Motocyklista uderzył w bok Mazdy

Utrudnienia na drodze krajowej 73 w Lisiej Górze związane były z wypadkiem motocyklisty i kierowcy samochodu osobowego. Motocyklista z licznymi obrażenia ciała trafił do tarnowskiego szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Po godzinie 18 w niedzielne popołudnie  kierowcy jadący drogą krajową 73 w Lisiej Górze zgłosili wypadek motocyklisty, który miał wjechać w samochód osobowy. Na miejsce przybyły zespoły ratunkowe, które udzielały pierwszej pomocy rannemu motocykliście. Strażacy zabezpieczali miejsce wypadku oraz neutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne. Na miejsce przyjechali także policjanci tarnowskiego ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli nagrania kamer rejestratorów pojazdów, lokalnych przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Zostały ustalone osoby, które mogą wnieść istotne wartości w sprawie. Wszyscy zgodnie mówili, że kierujący motocyklem, nie zważając na podwójną linie ciągłą, wyprzedzał „sznur” samochodów, jadąc z dużą prędkością od strony Brzozówki w kierunku Brnia. Gdy dojeżdżał do pierwszego pojazdu, jego kierowca skręcił w lewo do posesji. Wówczas motocyklista, nie mając możliwość kontunuowania jazdy, uderzył w lewą stronę mazdy. Z urazem ręki, a także klatki piersiowej trafił do tarnowskiego szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały do godzin wieczornych.

Zebrany materiał dowodowy pozwoli na ustalenie faktycznego przebiegu całego zdarzenia i wskazania winnych tego wypadku. Postępowanie prowadzą specjaliści z zakresu wypadków komunikacyjnych, pomagają im biegli z zakresu wypadków drogowych, a czynności nadzoruje prokurator z tarnowskiej prokuratury.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.