Garaże na terenie dawnego parkingu policyjnego właśnie zostały wyburzone – FILM

Rozpoczęły się prace na terenie dawnego parkingu policyjnego przy ul. Ogrodowej. Wyburzone zostały murowane garaże które znajdowały się na terenie działki, a dalszej kolejności teren działki ma zostać utwardzony. Inwestorem na tym terenie jest Powiat Dębicki.

Więcej o sytuacji dawnego parkingu policyjnego pisaliśmy TUTAJ : Perspektywa dodatkowego parkingu w centrum Dębicy oddala się. O teren upomniał się dawny właściciel – ziemiadebicka.pl

Czy miasto przejmie teren dawnego parkingu policyjnego w centrum Dębicy ? – ziemiadebicka.pl

Przez kilkanaście ostatnich miesięcy wjazd na dawny parking policyjny był zamknięty na kłódkę

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.