Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ks. dr Paweł Bogaczyk nowym proboszczem Parafii Św. Jadwigi w Dębicy

„Biskup Tarnowski Andrzej Jeż mianował nowym proboszczem Parafii Św. Jadwigi w Dębicy Ks. dr Pawła Bogaczyka dotychczasowego wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Ks. dr Paweł Bogaczyk ur. w 1981 r.; święcenia kapłańskie przyjął w 2007 r. Przez trzy lata pełnił funkcję wikariusza w Grybowie, następnie odbył studia z zakresu teologii moralnej i od 2014 był prefektem a od 2019 roku pełnił funkcję wicerektora  WSD w Tarnowie. Urząd proboszcza obejmie 12 sierpnia 2023 r.. Gratulujemy Księdzu Pawłowi odwagi w przyjęciu propozycji biskupa, by prowadzić tak ważną wspólnotę parafialną a otaczając modlitwą prosimy Dobrego Pasterza o dar skutecznej posługi w naszej parafii.” – informuje parafia św. Jadwigi w Dębicy na swojej stronie internetowej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.