Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kibice Wisłoki odwiedzili polskie dzieci w Kiszyniowie

Grupa sympatyków dębickiego klubu wyruszyła w daleką podróż do Mołdawii, aby dopingować reprezentację Polski podczas kolejnego wyjazdowego meczu eliminacji do ME. Wykorzystując okazję, kibice Wisłoki odwiedzili we wtorek jedno z przedszkoli w Kiszyniowie, do którego uczęszcza na co dzień kilkadziesiąt polskich dzieci.

W ramach akcji „Kibice Dla Rodaka” nasi krajanie zostali obdarowani prezentami i niespodziankami, które zebrano podczas specjalnie zorganizowanej zbiórki. Szczęśliwe dzieciaki opowiedziały gościom o swoim życiu w Mołdawii, a w zamian usłyszały historię jednego z najstarszych klubów sportowych w Polsce. W niedzielę kibicom Wisłoki, podobnie jak fanom Siarki Tarnobrzeg i kilku innych drużyn udało się również dotrzeć do Domu Polskiego w Styrczy.

źródło: Wisłoka Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.