Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Mój dziennik emocji” w wykonaniu grup tanecznych Soul Dance

W piątkowy wieczór uczniowie Akademii Tańca Soul Dance zaprezentowali niezapomniany występ w DK Mors. Tańcząc z pasją i pełnym zaangażowaniem, młodzi artyści zachwycili publiczność swoją energią i talentem.

Spektakl „Mój dziennik emocji” był prawdziwym dowodem na to, że pasja, zaangażowanie i ciężka praca mogą stworzyć niezwykłe widowisko. Młodzi artyści swoim występem pokazali, że taniec może być formą wyrażenia siebie i emocji, a także źródłem ogromnej radości i satysfakcji.

W Domu Kultury Mors, widzowie mogli podziwiać różnorodne style tańca. Każdy układ był starannie skomponowany i wykonywany z precyzją, a zgranie i synchronizacja grup były imponujące. Dzieci wykazały się nie tylko technicznymi umiejętnościami, ale także ogromnym entuzjazmem, który przełożył się na pozytywną atmosferę w wypełnionej po brzegi sali.

Nie zabrakło również solowych prezentacji, które podbiły serca widzów. Młode talenty zabłysnęły na scenie, a wśród nich uczestniczki You Can Dance Nowa Generacja: Karolina Olszewska – zwyciężczyni I edycji programu TVP2 oraz Martyna Mroczka – finalistka II edycji programu.

Doskonałym uzupełnieniem wieczoru był występ gościa specjalnego. Artysta i finalista telewizyjnych programów Talent Show Miłosz Skierski zaprezentował przed publicznością swoje wspaniałe umiejętności wokalne.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wspaniałego występu i nie możemy doczekać się kolejnych produkcji Akademii Tańca Soul Dance oraz sukcesów jej podopiecznych.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.