Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy zaprasza ! – REKRUTACJA, KIERUNKI KSZTAŁCENIA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Rozpoczęła się rekrutacja do szkół średnich. W swoje mury zaprasza jedna z najstarszych szkół średnich w powiecie dębickim obchodząca w tym roku 85-lecie swojej działalności – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 popularny „Mechanik”. Szkoła oferuje kształcenie w TECHNIKUM (Technikum Nr 1) na dziesięciu kierunkach, edukację w LICEUM (V Liceum Ogólnokształcące) oraz w BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA NR 1 gdzie uczniowie mogą kształcić się na blisko dwudziestu kierunkach.

Od 2015 roku w szkole funkcjonuje Rada Patronacka zrzeszająca zaprzyjaźnione Firmy z Powiatu Dębickiego, natomiast Szkoła Branżowa 1 Stopnia funkcjonuje pod patronatem Dębickiego Parku Przemysłowego. Szkoła z sukcesami kształci kadry dla rynku pracy. Przygotowuje praktycznie do pracy pracowników dla firm działających na terenie powiatu dębickiego jak i poza jego granicami.

W szkole funkcjonuje także Centrum Kształcenia Zawodowego w Dębicy, które jest organizatorem kursów teoretycznych przedmiotów zawodowych dla młodocianych pracowników.

 TECHNIKUM NR 1

 V LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1

 Szczegółowe informacje i pomoc w rekrutacji można uzyskać kontaktując się ze szkolnym doradcą zawodowym za pośrednictwem poczty elektronicznej marcin.slota@mechanikdebica.edu.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.