Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bezrobotni uczą się zawodu w ramach prac społeczno – użytecznych

Od 1 kwietnia 2023 r. trwa kolejna edycja prac społecznie użytecznych, w ramach których pięć osób bezrobotnych podjęło prace w warsztacie opiekuńczym w dziale usług opiekuńczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

W tym roku uczestnicy zajęć klubu integracji społecznej w ramach aktywizacji zawodowej pomagają opiekunkom i pielęgniarkom w czynnościach pielęgnacyjno – opiekuńczych. Pracę świadczą u osób starszych w miejscu ich zamieszkania, a wykonywane czynności są nauką zawodu opiekunka chorych oraz poznaniem zasad pracy wynikających z przepisów prawa.

Biorących udział w w/w pracach obowiązuje przestrzeganie tygodniowej normy czasu pracy wynoszącej 10 godzin. Zaplanowane w ramach warsztatu opiekuńczego prace, potrwają do końca września b.r. i są realizowane dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dębicy.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.