Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dawnych czasów czar: 1962 – Letni wypoczynek nad Wisłoką – FILM

Letni wypoczynek nad Wisłoką. Plaża znajdowała się wówczas na wysokości obecnych ogródków działkowych przy ul Brzegowej. Film z 1962 roku.

Film prezentujemy Państwu dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa, który jest na nim razem ze swoją niespełna roczną wówczas siostrą. Jakie mają Państwo wspomnienia z plażowania nad Wisłoką ?Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na FB.

Zobacz Film : https://fb.watch/lY0ifH7Rn2/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.