Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Unikalne, nigdy nie publikowane zdjęcia z historii Dębicy cz. II

Dzisiaj prezentujemy kilka kolejnych, nigdy nie publikowanych zdjęć z historii Dębicy i czasów gdy Igloopol był potęgą i zatrudniał tysiące pracowników, a jego szef śp. Edward Brzostowski osobiście zaglądał w każdy kąt zakładu i często rozmawiał z załogą Kombinatu.

Do dziś zachowała się część zdjęć z tamtych czasów, ale trudno jest nam rozpoznać, gdzie zostały one wykonane. Może nasi Czytelnicy rozpoznają kto jest uwieczniony na fotografiach i w jakich miejscach je zrobiono? Zapraszamy do wspomnień i komentowania na naszych profilu FB. 
Dziękujemy Pani Józefie Brzostowskiej za udostępnienie zdjęć.

Fot. z archiwum rodzinnego Edwarda i Józefy Brzostowskich

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.