Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Igloopolanie unonorowani nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego

Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” uhonorowany został „Znakiem Kultury” – Nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia.

Samorząd województwa od 1999 roku przyznaje nagrody za całokształt działalności oraz za szczególne osiągnięcia twórcom, animatorom kultury, regionalistom i zespołom artystycznym w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. W tym roku uhonorowano 9 twórców oraz 15 zespołów. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
Serdecznie gratulujemy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.