Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Ukradkiem nagrywał telefonem kobiety przymierzające bieliznę

Kryminalni z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej zatrzymali mieszkańca Skoczowa, który w centrum handlowym nagrywał telefonem komórkowym klientkę przymierzającą bieliznę. 42-latek robił to z ukrycia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Stróże prawa bielskiej „trójki” namierzyli mężczyznę, który pod koniec czerwca w jednym z centrum handlowych w Bielsku-Białej używając swojego telefonu, nagrywał klientkę, która przymierzała bieliznę. Po zatrzymaniu mężczyzny, policjanci przeszukali jego mieszkanie, gdzie znaleźli różne nośniki danych, których zwartość zostanie poddana analizie. 42-latek usłyszał już zarzut utrwalania nagiego wizerunku klientki bez jej zgody. Na wniosek śledczych, prokurator wobec podejrzanego zastosował dozór policyjny oraz zakaz przebywania na terenie centrów handlowych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Za przestępstwo, którego dopuścił się mieszkaniec Skoczowa grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.