Previous
Next

Region. Ciągnik przekoziołkował po zboczu

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło podczas wykaszania trawy na stromej polanie w miejscowości Wierchomla Wielka, w gminie Piwniczna-Zdrój. Mundurowi apelują również o ostrożność podczas użytkowania maszyn rolniczych.

3 lipca br. około godziny 9:40 sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wierchomla Wielka doszło do wypadku podczas prac na stromej polanie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Piwniczna-Zdrój wykaszając trawę na zboczu, stracił panowanie nad ciągnikiem. Maszyna wywróciła się i koziołkowała. Poszkodowany mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu. Był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Piwniczej-Zdroju i Nowego Sącza, którzy wykonali czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego wypadku.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.