Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Ukradł 300 kilogramów papryki !

Zarzut kradzieży papryki usłyszał 25-letni radomianin, który w Grabowskiej Woli z tunelu foliowego ukradł 300 kg papryki. Warzywa miały posłużyć mu do dalszej sprzedaży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

W nocy na policję zadzwonił mieszkaniec Grabowskiej Woli (gm. Potworów) zgłaszając, że ujął mężczyznę, który kradł z jego tuneli foliowych paprykę. Policjanci na miejscu zastali zgłaszającego wraz z ujętym przez niego mężczyzną. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek przyjechał w rejon tuneli wypożyczonym samochodem z zamiarem kradzieży papryki. Mężczyzna w ciągu kilku godzin zerwał 300 kg  papryki i spakował do samochodu, którym przyjechał. W trakcie pakowania „towaru” do auta, został ujęty przez właściciela tuneli, który od razu wezwał policję. W czasie wykonywanych przez policjantów czynności na miejsce przyjechali znajomi zatrzymanego mężczyzny. Po sprawdzeniu danych osób okazało się, że jeden z nich, 26-latek jest poszukiwany przez Komisariat Policji I w Radomiu, jako osoba podejrzana o rozbój.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Amator papryki usłyszał już zarzut kradzieży papryki, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. szt. Aneta Wilk

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.