Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek na Al. Jana Pawła II. Nie żyje dwudziestolatek

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Dębicy. Kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

  Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 9 na Alei Jana Pawła II, na odcinku drogi powiatowej nr 1294R w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, który kierował motorowerem, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

  Kierujący, jak i 18-letni pasażer, mieszkaniec powiatu dębickiego, zostali przewiezieni do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy życia kierującego motorowerem nie udało się uratować, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
  Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
  Źródło: Policja.pl

  Podziel się z innymi

  Shares
  Previous
  Next

  Więcej informacji...

  My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

  Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.